Kthehu lart

Vetura e godet këmbësorin në skaj të rrugës

Vetura e godet këmbësorin në skaj të rrugës GazetaExpress

Një person është goditur me veturë mbrëmjen e kaluar në Pejë.

Policia ka njoftuar se një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi është goditur nga një veturë deri sa ishte duke ecur skaj rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vitomiricë.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

    Data: 18 Janar 2019 11:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera