Kthehu lart

Thaçi, Shaqirit dhe Xhakes: Kosova ju do

Thaçi, Shaqirit dhe Xhakes: Kosova ju do GazetaExpress

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas fitores dramatike të Zvicrës kundër Serbisë, ku golashënues ishin Xhaka dhe Shaqiri.

Përmes profilit të tij në Facebook, Thaçi ka uruar përfaqësuesen e Zvicrës për fitoren e merituar, derisa në fund të postimit është ai shprehur krenarë me Xhakën dhe Shaqrin.

Urime golashënuesve Xhaka, Shaqiri dhe tërë Zvicrës për fitoren e merituar.  Krenarë me ju. Kosova ju don”, ka shkruar Thaçi.

    Data: 22 Qershor 2018 22:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera