Kthehu lart

Tahiri, Papadopoulou e O’Connell vizitojnë Institutin e Mjekësisë Ligjore

Tahiri, Papadopoulou e O’Connell vizitojnë Institutin e Mjekësisë Ligjore GazetaExpress

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, së bashku me shefen e Misionit të Bashkimit Evropian për Sundimin e Ligjit në Kosovë, Alexandra Papadopoulou, dhe ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Kosovë, Ruari O’Connell, do të vizitojnë Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Kjo vizitë do të bëhet në orën 9:00 në objektin e Institutit.

    Data: 08 Mars 2018 07:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera