Kthehu lart

Rruga e rrezikshme e Prishtinës - vendi ku njerëzit po rrëzohen vazhdimisht

Rruga e rrezikshme e Prishtinës - vendi ku njerëzit po rrëzohen vazhdimisht GazetaExpress

Bora e madhe në Prishtinë ka shkaktuar edhe shumë rrëzime te njerëzit në rrugët e ndryshme të kryeqytetit.

Megjithatë, është një vend në një nga rrugët ku kalojnë njerëzit, ku ata po rrëzohen vazhdimisht.

Një përdorues në Twitter, @gentianmehmeti, ka postuar shumë video të incizuara nga një kënd i njëjtë, ku njerëzit duke ecur, rrëzoheshin gjatë gjithë kohës, shkruan Gazeta Express.

Videot janë komentuar e shpërndarë shumë në këtë rrjet social dhe jo vetëm, ndërsa këto mund t'i shikoni të përmbledhura në videon më poshtë: 

    Data: 11 Janar 2019 14:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera