Kthehu lart

Rreh bashkëshorten, arrestohet një burrë në Podujevë

Rreh bashkëshorten, arrestohet një burrë në Podujevë GazetaExpress

Nën pranga është vënë një burrë në Podujevë pasi ka rrahur bashkëshorten e tij, bën të ditur Policia e Kosovës.

Siç njofton Policia, gruaja ka marrë trajtim mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thotë PK.

    Data: 10 Gusht 2018 11:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera