Kthehu lart

Pranverë ndryshe – Fito PESËFISH (FOTO/VIDEO)

Pranverë ndryshe – Fito PESËFISH (FOTO/VIDEO) GazetaExpress

Fillo pranverën me veshje nga trendet më të fundit të modës nga koleksioni i ri pranveror në Viva Fresh Store.

Përjeto ndjenjën e të qenurit në vijë me trendet e fundit, edhe atë me çmime shumë të arsyeshme.


Rrjeti më i madh i shitjeve me pakicë në Kosovë, Viva Fresh Store prezanton koleksionin më të ri pranveror të veshjeve dhe mbathjeve, për femra, meshkuj e fëmijë. Në këtë koleksion, përveç shumëllojshmërisë në produkte, kompania shpërblen me PESËFISH NAPOLONA të gjithë konsumatorët e Programit të Familjes.


Për të marrë pjesë në këtë kampanjë, ju vetëm duhet të bleni produktet nga koleksioni i ri, të prezantuar në të gjitha dyqanet e Viva Fresh në tërë Kosovën. Kliko këtu për të pare fletushkën.


Përveç mundësisë që të visheni dhe dukeni bukur, Viva Fresh ka lansuar edhe shumë promovime dhe zbritje çmimesh gjatë kësaj jave.

Artikull i sponsorizuar

    Data: 22 Shkurt 2018 10:47
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera