Kthehu lart

Polici goditet nga një veturë në Vushtrri

Polici goditet nga një veturë në Vushtrri GazetaExpress

Gjatë ditës së mërkurë në Fshatin Lumë i Madh të Vushtrrisë, është goditur me veturë një zyrtar policor.

Vozitësi i gjinisë mashkullore me targa të huaja nga pakujdesia ka goditur me veturë këmbësorin i cili ishte zyrtarë policorë.

Këmbësori ishte në detyrë zyrtare në momentin kur ka ndodhur aksidenti dhe me këtë rast ka marrë lëndime trupore ku është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurori rasti shkon në procedurë të rregullt

Njoftimi i plotë:

 Vozitësi mashkull K/shqiptar me veturë të tij me targa të huaja nga pakujdesia ka goditur këmbësorin mashkull K/Shqiptar, zyrtar policor, i cili ishte në detyrë zyrtare. Këmbësori është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.


    Data: 25 Janar 2018 12:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera