Kthehu lart

Përfundon takimi në Bruksel

Përfundon takimi në Bruksel GazetaExpress

Ka përfunduar takimi trepalësh mes presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe përfaqësueses së lartë të BE-së, Federica Mogherini.


Pas takimit, mediave po iu drejtohet Vuçiqi.

    Data: 08 Nentor 2018 20:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera