Kthehu lart

Pamje të rënda: Tetëvjeçari nga Vushtrria sulmohet rëndë nga qentë endacakë

Pamje të rënda: Tetëvjeçari nga Vushtrria sulmohet rëndë nga qentë endacakë GazetaExpress

Një fëmijë tetëvjeçar është sulmuar ditën e shtunë nga qentë endacakë në rrugën “Kadri Dushi” në Vushtrri.

L.I. ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë si pasojë e kafshimit të qenve.

Bëhet e ditur se fëmijët tjerë që ishin në shoqërinë e L.I., kanë arritur të ikin dhe të shpëtojnë pa lëndime.

Të afërm të fëmijës kanë dërguar disa fotografi për të treguar rrezikun që kanë nga qentë endacakë në qytetin e Vushtrrisë.


    Data: 11 Shkurt 2019 10:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera