Kthehu lart

Pacolli për Daçiqin: Ai bën sjellje interesante, të gjithë qeshim me të

Pacolli për Daçiqin: Ai bën sjellje interesante, të gjithë qeshim me të GazetaExpress

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka treguar për mënyrën se si kalon në takimet, jashtë kamerave, me homologun e tij serb, Ivica Daçiq.

Gjatë një interviste në Frontal, në televizionin T7, Pacolli, njëherësh zëvendëskryeministër i Kosovës, ka thënë se në takimet e përbashkëta të gjithë qeshin me Daçiqin.

Ai ka thënë se ministri serb është i tillë, dhe me sjelljet e tij i bën të qeshin të gjithë të pranishmit.


    Data: 11 Korrik 2018 19:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera