Kthehu lart

Momenti kur toka e përpin 80-vjeçarin në Kinë

Momenti kur toka e përpin 80-vjeçarin në Kinë GazetaExpress

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Kinë.

Një burrë i moshuar papritmas u gëlltiti nga një gropë që u shfaq pa paralajmërim nën këmbët e tij.

Për fat të mirë, disa dëshmitarë e panë ngjarjen dhe shpejt u nxituan për t’i ofruar ndihmë plakut, duke e tërhequr lart me shumë siguri.

    Data: 12 Janar 2019 07:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera