Kthehu lart

Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës

Lluka fton qytetarët të përzgjedhin pullën postare për Dëshmorët e Gjakovës GazetaExpress

Në përpjekje për t’i nderuar Dëshmorët e Gjakovës, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka iniciuar dizajnimin e një pulle postare e cila do të shpërndahet në mbarë botën.

Ministri Lluka ka ftuar qytetarët e Kosovës që të votojnë për dizajnin më të mirë, dizajn i cili do të prezantoj dëshmorët e Gjakovës dhe sakrificën e tyre për çlirimin e vendit tonë.

Linku për të parë dizajnët dhe votuar për to: https://www.facebook.com/valdr...


    Data: 17 Nentor 2018 19:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera