Kthehu lart

​ Limaj e Gashi në stadium, në përkrahje të Kosovës

​ Limaj e Gashi në stadium, në përkrahje të Kosovës GazetaExpress

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh zëvendëskryeministër në qeverinë e Kosovës, Fatmir Limaj, po e ndjek nga afër ndeshjen Maltë- Kosovë.

Bashkë me Limajn është zv-kryeministri dhe ministri i Diasporës, Dardan Gashi.
Limaj është parë edhe në stadiumet e Kosovës sa herë që zhvillon ndeshje përfaqësuesja e Kosovës.

Ndryshe, Kosova është duke fituar përballë Maltës. Ekipi ynë është lider i Grupit D.


    Data: 17 Nentor 2018 19:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera