Kthehu lart

Ky është moti për sot dhe pjesën tjetër të javës

Ky është moti për sot dhe pjesën tjetër të javës GazetaExpress

Sot, pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, mirëpo gjasat për reshje shiu do të jenë të vogla. Temperaturat do të jenë të përafërta me dje, ato do të sillen në mes 1 e 7 gradë celsius.

Mot kryesisht i vranët parashihet të mbajë në pjesën më të madhe të javës. Kohë pas kohe pritet të ketë reshje të dobëta shiu, por edhe bore.

Në lugina mund të ketë mjegull, kurse temperaturat do të lëvizin në mes minus 1 e 8 gradë celsius. Në fundjavë pritet rënie e ndjeshme e temperaturave.

    Data: 21 Shkurt 2018 07:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera