Kthehu lart

Kamioni erdhi për të hequr borën, por ajo që bëjnë këta fëmijë do t’ju lërë pa fjalë

Kamioni erdhi për të hequr borën, por ajo që bëjnë këta fëmijë do t’ju lërë pa fjalë GazetaExpress

Reshjet e shumta të borës kanë krijuar probleme në Kosovë.

Në qytetin e Prishtinës autoritetet janë vënë në punë për normalizimin e situatës, por ajo që kanë bërë disa fëmijë është e pabesueshme.

Ata kanë penguar një kompani të pastrimit për ta pastruar borën dhe këtë lajm e bën të ditur zëdhënësi i Komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri, i cili ka publikuar një fotografi në "Facebook". 

    Data: 12 Janar 2019 07:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera