Kthehu lart

Icon Tower, aty ku rehatia takon luksin!

Icon Tower, aty ku rehatia takon luksin! GazetaExpress

Nëse keni qenë duke kërkuar rehatinë shpirtërore në një vendbanim të përshtatshëm në kryeqytet, ju ftojmë që të ndalni kërkimin!

Tashmë kanë filluar shitjet në ndërtesën më luksoze në Prishtinë, Icon Tower, aty ku bëhet bashkë komoditeti, luksi dhe rehatia.

Icon Tower vjedh vëmendjen me arkitekturën e saj unike të kuruar me shumë precizitet gjë që e ka shndërruar atë në rezidencën ikonike të Prishtinës.

Këtu do të gjeni çdo shërbim të nevojshëm për të filluar jetën tuaj të re, duke filluar nga banesat luksoze, parkingu nëntokësor, lokale afariste dhe administrative, këndi i lojërave për fëmijë, dhe të gjitha këto mu në qendër të qytetit.

    Data: 08 Mars 2018 16:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera