Kthehu lart

Goditje me grushte dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj

Goditje me grushte dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj GazetaExpress

Një nënë e dëshpëruar po i shokon të gjithë pas publikimit të disa pamjeve ku shihet duke u dhunuar nga vajza e saj gjashtëvjeçare.

Sharon nga Oldbury, Birmingham, vuante prej kohësh nga shpërthimet e dhunshme të vajzës Demi, duke përfshirë goditje me grushte, shkulje flokësh dhe të bërtitura.

Sharon iu drejtua një psikologes Laverne Antrobus për të marrë në kontroll situatën pasi vajza e saj kishte një sjellje të dhunshme dhe acaruese.

Tashmë me ndërhyrjen e psikologes, vajza është qetësuar dhe ajo është transformuar në një tjetër njeri.

    Data: 08 Mars 2018 11:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera