Kthehu lart

​Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

​Klinë, një person gjendet i vdekur në shtëpinë e tij GazetaExpress

Në Klinë, dje në orës 10:16, është raportuar se një mashkull i nacionalitetit serb, është gjetur në shtëpinë e tij pa shenja jete.

Policia përmes raportit 24-orësh ka njoftuar se viktima ishte gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar, me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

    Data: 11 Shkurt 2019 11:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera