Kthehu lart

Fushë Kosovë, sulm ndaj personave zyrtarë

Fushë Kosovë, sulm ndaj personave zyrtarë Foto: Ilustrim GazetaExpress

Të shtunën në Fushë Kosovë, një person ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë dhe një gardian, bën të ditur Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë, ku i dyshuari ka sulmuar fizikisht personat zyrtar.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërkaq me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./GazetaExpress

    Data: 16 Dhjetor 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera