Kthehu lart

Foto e papublikuar më parë. Thaçi e Rexhepi nëpër shtigjet e luftës

Foto e papublikuar më parë. Thaçi e Rexhepi nëpër shtigjet e luftës GazetaExpress

Një fotografi që nuk është parë deri tash është bërë publike nga faqja “Simpatizantët e PDK-së”.

Në të shihet Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ish-kryeministri i Kosovës, i ndjeri Bajram Rexhepi. “Foto e pa publikuar më herët: i ndjeri Bajram Rexhepi, Skender Sallauka dhe Hashim Thaçi”, shkruan poshtë kësaj fotoje, e cila është bërë nëpër shtigjet e luftës, nëpër të cilat kanë kaluar Thaçi si ish-drejtor politik i UÇK-së dhe Rexhepi ish-doktor i luftës. Magazina.al

    Data: 21 Shkurt 2018 07:42
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera