Kthehu lart

E tmerrshme: Plaku pedofil prek vajzën e vogël në Gjilan, më pas shihet duke masturbuar

E tmerrshme: Plaku pedofil prek vajzën e vogël në Gjilan, më pas shihet duke masturbuar GazetaExpress

​Disa video të një personi të moshuar, në Gjilan, po qarkullojnë në rrjete sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacmuar seksualisht dhe duke prekur në gjoks një vajzë të moshës minore.

Në një tjetër video, i njëjti person shihet duke masturbuar skaj rrugës, pak minuta pasi kryen veprimin e parë “pedofil” duke e prekur një fëmijë në gjoks derisa kalonte pranë tij në rrugë, raporton Gazeta Express. 

Gjilanasit të cilët kanë shpërndarë videot në fjalë, në rrjete sociale kanë treguar se janë të shqetësuar për veprimet e këtij plaku. /GazetaExpress/. 


    Data: 10 Gusht 2018 09:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera