Kthehu lart

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë - Ferizaj

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë - Ferizaj GazetaExpress

Një veturë është përfshirë nga zjarri para disa minutash në autostradën Prishtinë - Ferizaj.

Sipas një lexuesi, nga incidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale.

Ekipet policore dhe ato mjekësore me të marrë informatën kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.


    Data: 13 Qershor 2018 12:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera