Kthehu lart

Digjet fabrika në Podujevë

Digjet fabrika në Podujevë Ilustrim GazetaExpress

Një fabrikë e përpunimit të drurit në Podujevë, është përfshirë nga zjarri ditën e djeshme.

Një fabrikë e përpunimit të drurit në Podujevë, është përfshirë nga zjarri ditën e djeshme.

Sipas njoftimit të Policisë nga ky shpërthim i zjarrit, shkaqet e të cilit ende nuk dihen, janë djegur makinat për punimin e drurit, një veturë dhe një kamion.

Nuk raportohet për të lënduar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

    Data: 15 Gusht 2018 09:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera