Kthehu lart

Aksident i rëndë trafiku rrugës për Lipjan

Aksident i rëndë trafiku rrugës për Lipjan GazetaExpress

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash rrugës për Lipjan konkretisht në Suhadoll, kështu ka njoftuar një lexues i Gazetës Express nga vendi i ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes ka dalur Policia dhe po merret me rastin. Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion, si dhe po kërkon vendosjen e pajisjeve dimërore nëpër vetura.

    Data: 11 Janar 2019 16:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera