Kthehu lart

A e han për 2 euro?

A e han për 2 euro? GazetaExpress

Oferta bombastike 5për2 e KFC-s kthehet prapë këtë vit. E si të mos kthehet kur të gjitha gjërat e mira numërohen me një dorë.

Për të gjithë adhuruesit e KFC-së edhe një herë vjen kombinimi fantastik I pulës, pomfritit, pijes dhe salcës plotë shije. Vetëm për 2 euro.

Kjo ofertë do të jetë aktive nga data 12 Shtator 2018, në të gjitha pikat e KFC në Kosovë, andaj mos e humbisni rastin të provoni kombinimin e pa-rezistueshëm pasi kjo ofertë nuk është permanente. 

E KFC do të vazhdojë të ketë edhe shumë e shumë oferta, për të qenë gjithmonë afër jush, me ju dhe me pulën më të mirë në botë.   

Artikull i sponsorizuar
    Data: 12 Shtator 2018 17:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera