Kthehu lart

63-vjeçari që u gjet mbrëmë i vdekur në Prishtinë dërgohet për autopsi

63-vjeçari që u gjet mbrëmë i vdekur në Prishtinë dërgohet për autopsi GazetaExpress

​Policia e Prishtinës ka konfirmuar se 63-vjeçari, i cili u gjet i vdekur mbrëmë në lagjen “Pejton” është dërguar për autopsi.

"Është raportuar se viktima mashkull K-Shqiptar ka pësuar sulm kardiak dhe ka vdekur. Njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion", ka njoftuar PK në raportin 24 orësh. 

    Data: 10 Gusht 2018 09:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera