Visar Ymeri, Shpend Ahmeti dhe Albin Kurti përulen para arkivolit të Astrit Deharit (Video)


08/11/2016

Pranë arkivolit të Astrit Deharit po qëndrojnë prindërit e tij, ndërkohë që para tij janë përkulur Visar Ymeri, Shpend Ahmeti dhe Albin Kurti.

Pjesëmarrës në homazhe janë edhe figura të tjera politike dhe persona nga shoqëria civile. Në marsh janë parë edhe kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, publicisti Veton Surroi dhe Dukagjin Gorani.

 Express ju sjell videon nga vendi i ngjarjes.


Agim bahtiri by GazetaExpress

visi by GazetaExpress


Shpendi, Albini by GazetaExpress

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart