Thaçi transmetoi LIVE në Facebook konferencën e Vuçiqit, pastaj e fshiu


08/11/2018

Pak minuta pasi filloi transmetimi në faqen zyrtare të presidentit ajo u ndërpre.

Më pas nga kjo faqe u fshi tërësisht postimi ku kishte filluar transmetimi.

Presidenti Thaçi gjatë ditës ka takuar në Bruksel presidentin serb, Aleksandar Vuçiq.

Ky dialog po udhëhiqet nga përfaqësuesja e lartë të Bashkimit Europian për Politikë të Jashtme dhe Siguri Federica Mogherini.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart