Të shtëna me armë në Tiranë, dyshohet për dy viktima


27/05/2015

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50 të pasdites në bulevardin “ Zogu i Parë”, pranë Fakultetit të Shkencave Natyrore.

Paraprakisht dyshohet se nga të shtënat kanë mbetur 2 të vrarë dhe nje i trete i plagosur rende. Policia ka mbërritur në vendgjarje./OraNevs.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart