Rruga e rrezikshme e Prishtinës – vendi ku njerëzit po rrëzohen vazhdimisht


11/01/2019

Megjithatë, është një vend në një nga rrugët ku kalojnë njerëzit, ku ata po rrëzohen vazhdimisht.

Një përdorues në Twitter, @gentianmehmeti, ka postuar shumë video të incizuara nga një kënd i njëjtë, ku njerëzit duke ecur, rrëzoheshin gjatë gjithë kohës, shkruan Gazeta Express.

Videot janë komentuar e shpërndarë shumë në këtë rrjet social dhe jo vetëm, ndërsa këto mund t’i shikoni të përmbledhura në videon më poshtë: 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart