Qytetarët në panik, po largohen nga Shkupi (Foto) - Gazeta Express

Qytetarët në panik, po largohen nga Shkupi (Foto)

11/09/2016 18:03

Ekipi i Tv Nova ka regjistruar disa qyetarë duke i paketuar plaçkat e tyre dhe të frikësuar duke u larguar nga Shkupi, shkruan tetovasot.

Pas tërmetit që ndodhi në mëngjes në ora 7:00 dhe tjetri që ndodhi në ora 15:10 minuta, në ora 16:47 minuta ka ndodhur edhe një tërmet në Shkup, njofton Telegrafi në Maqedoni.