Protestat e Shkupit vazhdojnë të hënën, sot pushim


17/04/2016

“Bashkëluftëtarë dhe bashkëluftëtare, ditët që lamë pas ishin intensive dhe të lodhshme, por edhe inkurajuese. Në vend sot, me protesta vazhdojmë nesër (e hënë) në orën 18, më të shumtë, më të koordinuar dhe me forca dhe energji të reja. S’ka drejtësi, s’ka paqe”, shkruan “Protestoj”.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart