Presidenti Thaçi ngushëllon familjen Dehari


08/11/2016

“Telegrami është i protokolluar dhe është dërguar në adresë të familjes, sipas protokollit”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Varrimi i të ndjerit Astrit Dehari do të bëhet sot në orën 14:00, në varrezat e fshatit Zllatar afër Matiqanit.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart