Peru goditet nga një termet i fuqishëm


10/09/2016

Lajmi është bërë i ditur nga Shërbimi Gjeologjik i ShBA-së, transmeton Express.

Nuk është raportuar menjëherë për të lënduar dhe dëme.

Tërmeti kishte epiqendrën rreth 50 kilometra në veri të Moyobamba./Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart