Paul Ryan: Trump do të udhëheqë një qeveri të bashkuar republikane


09/11/2016

Ryan, i cili po ashtu është republikan, ka thënë se Trump do ta udhëheqë një qeveri të bashkuar republikane, transmeton Express.

“Donald Trump i ka dëgjuar zërat në këtë vend që askush s’i ka dëgjuar më parë,” ka thënë Ryan.

Ai ka shtuar se është koha për dedikim për ta bërë Amerikën të madhe përsëri.

“Është koha që të dedikohemi dhe ta bëjmë Amerikën e madhe prapë,” tha ai./Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart