PAN s’merr pjesë në seancën e nesërme


09/08/2017

Ai ka shtuar se nuk është mirë që të merren vendime të njëanshme për caktimin e seancës së nesërme.

“Caktuat seancën pa miratimin e partisë. Nuk është mirë që të merrni vendime të njëanshme për caktimin e seancës së nesërme. Kryetari i Kuvendit na takon neve. Dhe ketë të drejtë ne jemi të vendosur që ta zbatojmë” ka sqaruar Hoxhaj, raporton Express.

Ndërkohë që e ka ripërsëritur se  kandidati i tyre për kryetar Kuvendit do të jetë Kadri Veseli.”:

“…dhe zgjedhja e tij është e pandalshme. Ne nuk do te marrim pjesë nesër në seancë”. ka bërë të ditur ai./GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart