Pamje të rënda: Tetëvjeçari nga Vushtrria sulmohet rëndë nga qentë endacakë


11/02/2019

L.I. ka pësuar lëndime të rënda në fytyrë si pasojë e kafshimit të qenve.

Bëhet e ditur se fëmijët tjerë që ishin në shoqërinë e L.I., kanë arritur të ikin dhe të shpëtojnë pa lëndime.

Të afërm të fëmijës kanë dërguar disa fotografi për të treguar rrezikun që kanë nga qentë endacakë në qytetin e Vushtrrisë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart