Pamje nga burgu ku vdiq Astrit Dehari (Video) - Gazeta Express

Pamje nga burgu ku vdiq Astrit Dehari (Video)

10/11/2016 20:39

Ai ndërroi jetë në qendrën e paraburgimit në Prizren dhe Klan Kosova ka siguruar pamje të kësaj qendre.

Ajo që dihet deri më tani për vdekjen e Deharit është se shkaku ishte asfiksia, ose mbetja pa frymë.

Kjo është vetëm një pjesë e shkurtër e pamjeve nga Qendra e Paraburgimit në Prizren.

Pamjet janë pikërisht të datës pesë nëntor. 


Burgu ku vdiq Dehari by GazetaExpress