Pacolli: Kosova krenohet me Dua Lipën


11/02/2019

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është gëzuar lajmit që këngëtarja Dua Lipa ka fituar dy çmime prestigjioze në Grammy Awards.

Pacolli ka thënë se artistja Lipa është për çdo lëvdatë dhe se Kosova krenohet me të.

Postimi i Pacollit në Instagram:

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart