Kthehu lart

Të shtëna me armë në Mat, vriten 2 punonjës të bashkisë

Të shtëna me armë në Mat, vriten 2 punonjës të bashkisë GazetaExpress

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, aty ku raportohet për disa të shtëna me armë zjarri.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shlli të Matit.

Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur te vdekur dy persona

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Paraprakisht mesohet se dy punonjes te bashkise se Matit te cilet kishin shkuar te inspektonin hapjen e nje rruge kane humbur jeten.

Forca policie janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Vijon...

    Data: 11 Tetor 2018 14:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera