Kthehu lart

Skandali me Unazën e Madhe, analisti ka një pyetje për Veliajn: Do e mbyllësh gojën tani?

Skandali me Unazën e Madhe, analisti ka një pyetje për Veliajn: Do e mbyllësh gojën tani? GazetaExpress

Me publikimin e dokumentave që faktojnë skandalin me njërën nga kompanitë fituese të Unazës së Madhe në Tiranë, analisti Andi Bushati ka bërë një pyetje retorike që ja drejton kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj.

A do ta mbyllin gojën tani?!

STATUSI:

Po tani qe u vertetua se donin te vidhnin 18 milione euro dhe ti shpinin ne parajsa fiskale, a do ti ndalin eskavatoret? A do e urdherojne Lali letyren te pushoje? A do ti thone me kazan atyre qe u hoqen kete vjedhje marramendese nga dora?    Data: 07 Dhjetor 2018 12:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera