Kthehu lart

Rrahin shefin e komisariatit të Elbasanit, arrestohen dy të rinj

Rrahin shefin e komisariatit të Elbasanit, arrestohen dy të rinj GazetaExpress

Dy të rinj u arrestuan nga Policia e Elbasanit, pasi kanë kundërshtuar gjatë ushtrimit të detyrës, shefin e Rendit të Komisariatit.

Mehmet Daka, 38 vjeç dhe Ervis Daka, 31 vjeç janë vënë në pranga nga policia gjatë mbrëmjes së djeshme.

Të rinjtë akuzohen se kanë kundërshtuar me dhunë shefin e rendit me inicialet A. M.

    Data: 09 Gusht 2018 09:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera