Kthehu lart

Paloka: Rama bën show me naftëtarët, ndërpret edhe sinjalin e ERTV

Paloka: Rama bën show me naftëtarët, ndërpret edhe sinjalin e ERTV GazetaExpress

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, reagoi pas videokonferencës së kryeministrit Edi Rama me naftëtarët.

Paloka shkruan se Rama me paturpësi, pasi i ka mashtruar dhe u ka marrë votën për vite me radhë, i nxjerr para kamerave për spektakël.

Sipas tij teksa naftëtarët i kërkojnë pagën për bukën e gojës, Rama përgjigjet se akoma e ka fajin Saliu.

    Data: 22 Janar 2018 12:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera