Kthehu lart

Operacion antidrogë në Vlorë dhe Itali, arrestohen 6 persona (Emrat)

Operacion antidrogë në Vlorë dhe Itali, arrestohen 6 persona (Emrat) GazetaExpress

Në orët e vona të mbrëmjes një operacion antidrogë i përbashkët me Guardia di Finanza italiane u zhvillua në Vlorë.

Paraprakisht mësohet se në qytetin bregdetar janë arrestuar 6 shtetas: Luka Beqiraj, Bilbil Kabello, Arbnor Hoxhaj, Denis Pashaj, Kujtim Elmazi dhe Kristian Llanaj.

Për arrestimin e tyre ka ardhur letërporosi nga Italia, pasi janë zbuluar në përgjime për trafikun e kanabisit nga Shqipëria.

    Data: 12 Shkurt 2019 09:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera