Kthehu lart

Ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare, dalin pamjet e arrestimit të policit Bajrakurti

Ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare, dalin pamjet e arrestimit të policit Bajrakurti GazetaExpress

Policia ka publikuar momentet e arrestimit të Berhan Barjakurtit, efektivit të policisë i cili ngacmoi seksualisht dhe përmes videove nudo një vajzë të mitur vetëm 15 vjeçare.

Pamjet e mëposhte tregojnë momentin kur Bajrakurti është vënë në pranga nga policia.

    Data: 11 Shkurt 2019 23:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera