Kthehu lart

Rama ironi me kreun e PD: Luli si portieri i Liverpulit

Rama ironi me kreun e PD: Luli si portieri i Liverpulit GazetaExpress

Kryeministri Edi Ramë, në përfundim të finales së Champion League, ka bërë një status në Facebook, përmes të cilit ka ironizuar edhe protestën e opozitës si dhe kreun e PD.

Duke parë përformancën e dobët të portierit të Liverpulit, pasi pësoi një gol amatoresk, Rama ka gjetur mundësinë që të bëjë lidhjen mes tij dhe kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

“Tani është e qartë pse s’pati protestë në Tiranë sot Në krye të PD paska qenë portieri i Liverpulit dhe Luli paska ikur në Kiev për të mbrojtur portën e Liverpulit”, ka qenë ky reagim i shkurtër i Ramës në Facebook. /GazetaExpress/


    Data: 27 Maj 2018 08:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera