Zbulohet autori i dyshuar i vrasjes në Pukë


09/02/2019

ABC News raporton se autori i dyshuar është Enderis Dodaj 25 vjeç, i cili vijon të jetë në kërkim nga autoritetet.

Dyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur nga pakujdesia. Viktima dhe autori kanë qenë duke luajtur me pistoletë dhe arma u shkrep duke lënë të vdekur 30-vjeçarin. Viktima mbeti fillimisht i plagosur, por ndërroi jetë në spital.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart