Të shtëna me armë në Mat, vriten 2 punonjës të bashkisë


11/10/2018

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Shlli të Matit.

Dyshohet se nga të shtënat me armë zjarri kanë mbetur te vdekur dy persona

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes.

Paraprakisht mesohet se dy punonjes te bashkise se Matit te cilet kishin shkuar te inspektonin hapjen e nje rruge kane humbur jeten.

Forca policie janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Vijon…

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart