Skandali me Unazën e Madhe, analisti ka një pyetje për Veliajn: Do e mbyllësh gojën tani?


07/12/2018

A do ta mbyllin gojën tani?!

STATUSI:

Po tani qe u vertetua se donin te vidhnin 18 milione euro dhe ti shpinin ne parajsa fiskale, a do ti ndalin eskavatoret? A do e urdherojne Lali letyren te pushoje? A do ti thone me kazan atyre qe u hoqen kete vjedhje marramendese nga dora?

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart