Shqiptari po vinte nga puna me biçikletë kur u përplas për vdekje, shoferi u zhduk menjëherë


12/02/2019

35 vjeçari Çaush Ballabani po vinte nga puna e tij me biçikletë në momentin kur është goditur rëndë nga një makinë. Shoferi shkaktar për vdekjen e të riut është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes, duke lënë pas të vdekurin.

Policia njofton se e ka identifikuar personin që kreu vrasjen dhe është vënë në ndjekje të tij.

Policia Kavajë/ Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në qendër të qytetit të Kavajës, një mjet i paidentifikuar ka aksidentuar me pasojë vdekjen, shtetasin S. B., rreth 35 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Shërbimet e policisë po punojnë për identifikimin e mjetit dhe drejtuesit të tij.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart